Адвокатське об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» – це команда професійних юристів з багаторічним досвідом роботи.

Про компанію

Адвокатське об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів»

це команда професійних юристів з багаторічним досвідом роботи.

Фахівці компанії надають повний комплекс юридичних послуг як приватним особам, так і в сегменті B2B.

Ми пропонуємо клієнтам високу якість послуг, а наше головне завдання – забезпечення правової безпеки наших клієнтів та захист їхніх інтересів.

Види практик

Недвижимость и строительство

Юристы адвокатского объединения «Всеукраинская гильдия адвокатов» предоставляют полный спектр услуг по сопровождению всех видов операций с недвижимостью, в том числе – регистрации прав на недвижимое имущество, а также предоставляют правовую поддержку компаниям различных отраслей промышленности по вопросам правового регулирования строительной деятельности. Наши юристы наработали значительный опыт консультирования по вопросам урегулирования споров, связанных со строительством и операциями с недвижимостью.

Корпоративне право

Фахівці нашої компанії мають значний досвід в сфері корпоративного права та готові забезпечити правовий супровід реєстрації, реорганізації, ліквідації юридичних осіб, посприяти в розробці і вирішенні оперативних питань функціонування бізнесу. 
Наша компанія надає комплексний спектр послуг з усіх питань корпоративного права, а також вчиняє дії, спрямовані на юридичний захист бізнесу, забезпечуючи наступні функції

Адміністративна практика

Адвокатське об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» об'єднує фахівців, які мають досвід у сфері адміністративної практики, що включає в себе широкий спектр послуг. Також наша компанія надає послуги з лобіювання інтересів бізнесу в органах державної влади.

Реєстраційні послуги

Юристи нашої компанії забезпечують своєчасне кваліфіковане консультування з питань реєстрації громадських формувань, засобів масової інформації та інформаційних агентств, статутів територіальних громад. 
Крім того, ми представляємо юридичні послуги з підготовки документів для реєстрації і представництво інтересів в судах з питань реєстрації.

Супровід перевірок контролюючих органів та інспекцій

Фахівці адвокатського об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» здійснюють кваліфікований супровід будь-яких перевірок контролюючими органами. При підготовці до перевірки юристи нашої компанії детально опрацюють всі проблемні операції і запропонують механізми захисту. В ході проведення перевірки юристи забезпечать захист інтересів клієнта.

Виборчий процес

Юристи адвокатського об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» готові надати компетентну допомогу в сфері виборчого права. На нашому рахунку – участь у численних політичних проектах.

Судова практика

Фахівці адвокатського об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» мають великий досвід вирішення складних судових суперечок. Наші юристи проведуть попередній детальний аналіз матеріалів справи з метою складання правового висновку, в якому буде дана чітка юридична оцінка обставин справи і рекомендації щодо можливості досягнення мети клієнта.

Виконавче провадження

Наша компанія надає кваліфіковані консультації з різних аспектів примусового стягнення боргів. Наші юристи допоможуть грамотно і своєчасно відкрити виконавче провадження, оскаржити рішення державного виконавця, нададуть юридичну допомогу в написанні скарг до вищестоящих органів виконавчої служби та суди, виведення майна з-під арешту.

Реструктуризація та банкрутство

Фахівці адвокатського об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» гарантують ефективне надання послуг у сфері реструктуризації та банкрутства. Ми розуміємо бізнес наших клієнтів, оскільки це дуже важливо для створення ефективних стратегій реструктуризації та представлення інтересів наших клієнтів.

Кримінальне провадження

Адвокати АО «Всеукраїнська гільдія адвокатів» мають високу кваліфікацію і успішний досвід щодо захисту прав і законних інтересів усіх учасників кримінального провадження, що дозволить знайти вихід навіть у найбільш, здавалося б, безвихідних ситуаціях, відстояти честь і гідність клієнта.

Податкове право

Юристи адвокатського об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів» забезпечать своєчасне кваліфіковане консультування щодо вирішення питань, які виникають у сфері податкового права, проведуть аналіз податкових ризиків, що дозволить уникнути податкового спору. Якщо ж спір з податковою інспекцією вже виник, наші фахівці допоможуть домогтися його вирішення з мінімальними втратами. Ми також допоможемо відстояти свою позицію в судах.

Засновник компанії

Ворона Дмитро Миколайович

Ворона Дмитро Миколайович

дата народження - 24 липень 1980 року

Професійний юрист з багаторічним досвідом роботи як у приватній правничій практиці, так і на керівних посадах у центральних органах виконавчої влади.

У 2001 році закінчив Донецький національний університет.

Свою трудову діяльність розпочав у 1996 році юрисконсультом, далі працював помічником Голови Красногвардійського районного суду м.Макіївки Управління юстиції Донецької області, адвокатом, керівником юридичних компаній, арбітражним керуючим.

У 2006 році був призначений на посаду заступника міністра охорони навколишнього природного середовища України, з березня 2010 року - заступник Міністра внутрішніх справ України, з грудня 2010 року був переведений на посаду глави Державної міграційної служби України (став безпосереднім засновником Служби), після чого знову зайняв пост замміністра МВС.

У лютому 2012 року Дмитра Ворону призначили на посаду заступника міністра юстиції, в 2013 році - голови Державної реєстраційної служби України.
Заслужений юрист України. Був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та орденом "За заслуги" III ступеня.

Має науковий ступінь доктора юридичних наук і кандидата наук з державного управління.


Одружений. Виховує трьох дітей.

Контактна інформація

Адвокатське об'єднання «Всеукраїнська гільдія адвокатів»

01001, UA
м. Київ , вул. Трьохсвятительська, 13.